Nawozy

Nawozy

Firma ICL jest wiodącym dostawcą potasu, nawozów fosforowych i specjalistycznych nawozów będących osiągnięciami najnowszych technologii – niezbędnego wkładu potrzebnego rolnikom do zwiększenia swoich plonów i poprawienia jakości upraw.

Potas i nawozy fosforowe
Jesteśmy jednymi z największych światowych producentów potasu i zintegrowanym producentem różnorodnych produktów opartych na fosforytach, w tym nawozów fosforowych, kwasu fosforowego oraz dodatków paszowych dla zwierząt. Jesteśmy szóstym największym producentem potasu na świecie i drugim największym w Europie Zachodniej. Jesteśmy również największym producentem nawozów PK (mieszanek potasu i nawozów fosforowych) w Europie. Nasze główne rynki to Europa, Brazylia, Indie i Chiny. 

Dowiedz się więcej

Nawozy specjalistyczne

ICL Specialty Fertilizers oferuje innowacyjne rozwiązania dla terenów zieleni, roślin ozdobnych i upraw specjalistycznych dostarczając wydajne i sprawdzone nawozy znanych marek jak Osmocote, Sportsmaster, Agroblen, Sierrablen i Peters

ICL Specialty Fertilizers dostarcza nawozy na trzy główne rynki ogrodnicze. Pierwszy z nich obejmuje producentów roślin ozdobnych – szkółkarzy, producentów roślin doniczkowych i rabatowych. Kolejny to producenci warzyw, owoców i wszelkich upraw rolnych. Trzeci rynek ogrodniczy to trawiaste obiekty sportowe oraz firmy pielęgnujące ogrody i tereny zieleni miejskiej.

Dla wszystkich oferujemy najlepsze i najskuteczniejsze rozwiązania.

Dowiedz się więcej